Wilson Sensation Natural 17/1.25 Tekli Kordaj WRZ941100
980,00 TL
931,00 TL
%5
Stok Kodu
WRZ941100
Havale
884,45 TL (%5,00 havale indirimi)
*97,14 TL den başlayan taksitlerle!!
Aynı gün kargo
Özellikler
Özel DuPont polimeri kullanılarak birbirine bağlanmış mikrofiberler
Uygun titreşim sönümleme özellikleri
Orijinal yüksek performanslı multifilament ip
Ölçü 17
mm 1.25
Uzunluk Seti: 40 ft / 12.2 m
Kordaj Ölçüleri(Gauge) ve Çap mm Olarak Karşılıkları
15 : 1.41 - 1.49 mm
15L : 1.34 - 1.40 mm
16 : 1.26 - 1.33 mm
16L : 1.22 - 1.26 mm
17 : 1.20 - 1.24 mm
17L : 1.16 - 1.20 mm
18 : 1.10 - 1.16 mm
19 : 1.00 - 1.10 mm