Wilson Sensation Control Natural 1.30 200M Rulo Kordaj WRZ911200
12.900,00 TL
Stok Kodu
WRZ911200
Havale
12.255,00 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.346,01 TL den başlayan taksitlerle!!
3 Günde Kargoda
Kargo bedava
Özellikler
Xycro mikrofiberlerin naylon demetleri konfor ve oynanabilirliğe katkıda bulunur
Sıvı kristal polimer şeritler daha fazla his ve kontrol sağlar
Sessiz güç ile Sensation hissini ve konforunu korur
Ölçü 16
mm 1.3
Uzunluk Seti: 660 ft / 200 m
Kordaj Ölçüleri(Gauge) ve Çap mm Olarak Karşılıkları
15 : 1.41 - 1.49 mm
15L : 1.34 - 1.40 mm
16 : 1.26 - 1.33 mm
16L : 1.22 - 1.26 mm
17 : 1.20 - 1.24 mm
17L : 1.16 - 1.20 mm
18 : 1.10 - 1.16 mm
19 : 1.00 - 1.10 mm