Wilson Sensation 16/1.30 200M Rulo Kordaj WRZ911000
12.300,00 TL
Stok Kodu
WRZ911000
Havale
11.685,00 TL (%5,00 havale indirimi)
*1.283,40 TL den başlayan taksitlerle!!
3 Günde Kargoda
Kargo bedava
Özellikler
Özel DuPont polimeri kullanılarak birbirine bağlanmış mikrofiberler
Uygun titreşim sönümleme özellikleri
Orijinal yüksek performanslı multifilament ip
Ölçü 16
mm 1.3
Uzunluk Seti: 660 ft / 200 m
Kordaj Ölçüleri(Gauge) ve Çap mm Olarak Karşılıkları
15 : 1.41 - 1.49 mm
15L : 1.34 - 1.40 mm
16 : 1.26 - 1.33 mm
16L : 1.22 - 1.26 mm
17 : 1.20 - 1.24 mm
17L : 1.16 - 1.20 mm
18 : 1.10 - 1.16 mm
19 : 1.00 - 1.10 mm