Wilson Luxilon Element Forest Green 1.30 Tekli Kordaj WR8309301130
1.400,00 TL
Stok Kodu
WR8309301130
Havale
1.330,00 TL (%5,00 havale indirimi)
*146,08 TL den başlayan taksitlerle!!
Aynı gün kargo
Wilson Element Forest Green 1.30 Tekli Kordaj WR8309301130
Özellikler
Blade V8 performans tenis raketinizi Element Orman Yeşili tenis telleri ile renklendirin. Bu güzel yeşil tonlu tel, dokunuşu ve hissi artıran multi-mono teknolojisine sahiptir. Daha sert polyester tellerin neden olduğu sert titreşimlerden hoşlanmayan hızlı, büyük vuruşlar yapan oyuncular için mükemmel olan yumuşak bir dokudan oluşur. Luxilon için hem yumuşaklık hem de konfor açısından en üst sıralarda yer alan bu tel, M2 Pro ve M2 Plus'ın öncülüdür ve titreşim olmadan olağanüstü hassasiyet ve spin sağlar. 1,30 mm ölçüsü 1,25 mm'den biraz daha kalındır, bu da onu daha dayanıklı bir seçenek haline getirir.
Luxilon serisindeki en konforlu polyester tel
Üstün dokunuş ve his için multi-mono teknolojisini benzersiz Luxilon polimer ile birleştirir
Kol dostu konfor için her atışta titreşimleri azaltır
Öncüller: M2 Pro & M2 Plus
Ölçü 16
mm 1.30
Uzunluk Seti: 40 ft / 12.2 m
Kordaj Ölçüleri(Gauge) ve Çap mm Olarak Karşılıkları
15 : 1.41 - 1.49 mm
15L : 1.34 - 1.40 mm
16 : 1.26 - 1.33 mm
16L : 1.22 - 1.26 mm
17 : 1.20 - 1.24 mm
17L : 1.16 - 1.20 mm
18 : 1.10 - 1.16 mm
19 : 1.00 - 1.10 mm